TV fanda

Televize v číslech

Televize v číslech Týden.cz 2014 Nova Prima ČT1 ČT2 ČT24 ČT sport ČT :D ČT art TV Barrandov Nova Cinema FANDA SMÍCHOV TELKA Prima COOL Prima LOVE Prima ZOOM At Media Ostatní TV 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0 250 500 750 1,000 1,250 1,500 1,750 2,000 ...

ÓČKO rozjede v říjnu druhou sérii Party Ride Live

Parabola.cz ÓČKO rozjede v říjnu druhou sérii Party Ride Live Parabola.cz Po úspěšné zimní šňůře přichází hudební stanice ÓČKO s druhou sérií večerních párty po českých a moravských klubech. Na podzimní šestidílné tour Party Ride Live se představí například Rytmus, Ego, Paulie Garand a další prvotřídní hvězdy české a ...

Fanoušci, pozor: NOVA Sport bude vysílat Wimbledon až do roku 2017

tn.cz Fanoušci, pozor: NOVA Sport bude vysílat Wimbledon až do roku 2017 tn.cz Skupina Nova získala exkluzivní tříletá práva pro Českou a Slovenskou republiku na vysílání přenosů z nejprestižnějšího tenisového turnaje světa Wimbledonu. Fanoušci bílého sportu se mohou až do roku 2017 těšit na více než 200 hodin přímých přenosů ... Wimbledon patří Nově. Televize získala vysílací práva na další tři rokydenik.cz Nova Sport opětovně získala tříletá práva na tenisový Wimbledon ... Rádia a televize všech 9 zpravodajských článků »

Televize Relax se bude opět jmenovat Pohoda

Týden.cz Televize Relax se bude opět jmenovat Pohoda Týden.cz V MUX 4 nyní vysílá programy Telka, Fanda , Smíchov, Nova Cinema a rovněž TV Relax a Rebel. V regionální síti 7 vysílají HD programy ČT 1 HD, ČT 2 HD nebo ČT Sport HD. Od 29. září zde celoplošně odstartuje i televize Leoše Pohla KinoSvět TV .

TV Nova nabízí napětí i zábavu

TV Nova nabízí napětí i zábavu Pressweb (tisková zpráva) Kdo chce víc, může zabrousit na některý jiný specializovanější program, a to třeba na Nova Cinema, Telku, Smíchov či Fandu . A i ty lze samozřejmě sledovat na zmiňovaném webu Spustit.cz, který k nim nabízí další nadstavbu, kterou jinde nenajdete.

TV tipy: Koupili jsme zoo a kmotra, kteří nikdy nespí

TV tipy: Koupili jsme zoo a kmotra, kteří nikdy nespí filmserver.cz Léto už je definitivně pryč a české televize se konečně začínají probírat k životu. V tomto týdnu nabídnou hned několik atraktivních premiér, mezi kterými nechybí pokračování slavného Wall Street nebo dramedie Koupili jsme zoo.

Mlékárna Hlinsko chce novou kampaní bořit mýty o mléce

Mlékárna Hlinsko chce novou kampaní bořit mýty o mléce ParlamentníListy.cz Hraný spot z kreativní dílny agentury McCann Prague, jehož natáčení se ujala společnost Bio Illusion a je pod ním podepsaný režisér a kameraman F. A. Brabec, poběží v televizi od 8. září. Diváci jej mohou vidět na TV Nova, Nova Cinema, Fanda , Prima, ...

Zuno soustředilo zářijovou kampaň na stanice Novy

Zuno soustředilo zářijovou kampaň na stanice Novy E15.cz Vedle TV Nova, Nova Cinema a Fanda je k vidění na YouTube, Facebooku a Twitteru. Na kampani se podílí interní tým ve spolupráci s agenturami Ponyhouse (content marketing), Black Apple (public relations), Zaraguza (kreativa) a ZenithOptimedia (média).

1 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 502

tv nova fand, novy program , www-fanda.cz, tv,fanda, www.vysilani.cenová fanda, tv fanda online , tv fanda se, kmitočet

Sconto Nábytok, Votoč Vohoz, TV Pětka